MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstolar 11554320
nr 1155 4320
Karmstolar
ett par, Triva-serien för NK Nordiska Kompaniet
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 januari 2018
kl 19:44:34
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr